Sıkça Sorulan Sorular - Kripto Para Eğitim
Kripto Para Eğitim Logo

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bu eğitimin sizlere temel kazanımı “Sıfırdan İleri Seviyeye Teknik Analiz” dir. Eğitim, en anlaşılır ve sade bir dille Teknik Analiz’i her detayı ile ele alan içeriklerden oluşmaktadır. Teknik Analiz bilginiz her ne seviyede olursa olsun, her kitleye hitap edebilecek düzeyde bir eğitimdir.

Eğitim içeriklerinde bulunan tüm konu başlıklarını, anlatılan stratejileri yıllarca uygulayıp para kazanan alanında uzman eğitmenlerden dinleyeceksiniz. Eğitimin sonunda edineceğiniz bilgiler size var olan bakiyenizi koruyabilmenin yanı sıra, para kazandıracak stratejileri uygulayabilme potansiyeli kazandıracaktır.

Cehaletin bedeli, eğitimin bedelinden daha ağırdır. Stop oluğunuz parayı eğitime vererek kendinizi borsada işlem açmaya hazır hale getirdiğiniz gün, kendinize “Bu bilgilerle bugüne kadar nasıl işlem açmışım?” sorusunu soracaksınız. İşte o soruyu sormaya başladığınız gün “Neden eğitim almalıyım?” sorusuna en güzel cevabı kendiniz vereceksiniz.

Teknik Analiz, geçmiş fiyat verilerini analiz edip, olası fiyat hareketlerine karşı doğru stratejiyi doğru yerde kullanarak, doğru aksiyonu almamızı sağlayan bir Analiz yöntemi olmakla beraber, her türlü finansal piyasada geçerliliğini kanıtlamıştır. Dolayısıyla, bu eğitimde öğreneceğiniz Teknik Analiz’i her türlü finansal piyasada kullanabileceksiniz.

Ne zaman ki 1 liranıza 1 milyon lira değeri verirseniz, o zaman eğitimlerinizin meyvesini alırsınız. Eğitimde öğrendiklerinizi uygulamak için önce kendinize bir demo hesap açıp, içindeki bakiyeyi gerçek bakiyenize eşit olacak şekilde ayarlayarak gerçekçi işlemler açmalısınız. Bu şekilde hem paranıza gerçek değeri göstermiş hem de öğrendiklerinizi uygulayarak bilgileri kalıcı hale getirmiş olursunuz.

Borsada para kazanmak, satın alınan ürünün değer kazanınca satılıp kar edilmesiyle gerçekleşir. Bir ürün satın alınırken karşısında size onu satan birilerinin olduğu, bir ürünü satarken de karşısında sizden o ürünü satın alacak birilerinin olduğu unutulmamalıdır. Yani doğal olarak, birileri para kaybederken, birileri para kazanıyor. Para kazanan kitle ise eğitime önem verip kendini sürekli geliştiren kişilerden oluşuyor. Eğitimin sonunda, öğrendiklerinizi uygulayıp, duygularınıza yenik düşmeyip riskinizi yöneterek stratejiniz dahilinde işlem yaparsanız, borsanın sizin için düzenli bir gelir kapısı haline gelmesi kaçınılmaz bir başarıdır.

Evet, sıkça sorulan soruların cevaplarından oluşan videolar çekip, eğitim paketlerinize ekleyerek eğitim içeriklerinizi güncel tutmayı planlıyoruz.

Sitemiz sertifikalarını almış yasal bir sitedir. Ödeme esnasında 3D Secure kullanarak, eğitimi güvenle satın alabilirsiniz.

Resmi Gazete’de yayımlanan kararla ödeme hizmetlerinin sunulmasında ve elektronik para ihracında kripto varlıklar kullanılmayacak.

Bu nedenle Kripto Para ile ödeme alamıyoruz.